Zarząd Stowarzyszenia Górnictwa Tunelowego realizując swój statutowy obowiązek publikuje dokumenty dotyczące II Zwyczajnego Walnego Zjazdu Członków SGT, który odbędzie się w dniu 6 czerwca 2026 r. w Kłaju. To istotne wydarzenie dla całego środowiska skupionego wokół Stowarzyszenia – zarówno pod względem formalnym, jak i wyznaczania dalszych kierunków działalności SGT.
W opublikowanych materiałach znajdują się m.in. oficjalna informacja o zwołaniu Zjazdu, uchwała Zarządu w tej sprawie oraz ramowy porządek obrad obejmujący m.in. przedstawienie sprawozdań, kwestie absolutorium oraz omówienie planów działalności Stowarzyszenia na kolejny okres sprawozdawczy.
Zachęcamy wszystkich Członków Stowarzyszenia Górnictwa Tunelowego do zapoznania się z opublikowanymi dokumentami, jednak przede wszystkim zachęcamy wszystkich Członków Stowarzyszenia Górnictwa Tunelowego do udziału w II Walnym Zjeździe SGT, który będzie ważnym wydarzeniem dla dalszego rozwoju naszego Stowarzyszenia oraz okazją do wspólnej dyskusji, wymiany doświadczeń i integracji środowiska SGT.