Życzenia z okazji Barbórki od SGT

Szczęść Boże Górniczej Braci! ⚒️ Z okazji Barbórki składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim górnikom, a szczególnie tym pracującym przy budowie tuneli. Niech Święta Barbara czuwa nad Waszym bezpieczeństwem w każdym drążonym metrze. Życzymy Wam: Świętujcie bezpiecznie. Zarząd Stowarzyszenia Górnictwa Tunelowego

SGT i KOMAG Formalizują Współpracę!

Z ogromną satysfakcją informujemy, że Stowarzyszenie Górnictwa Tunelowego (SGT) wkroczyło na nową, strategiczną ścieżkę rozwoju! Dziś, 3 listopada 2025 roku, podczas prestiżowej Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Technicznej KOMTECH w Szczyrku, podpisaliśmy kluczowe Porozumienie o Współpracy z wiodącą jednostką badawczą w Polsce. Jesteśmy dumni z tego kroku i wierzymy, że owoce tej współpracy znacząco przyspieszą rozwój naszej branży. […]

Życzenia z okazji Święta Pracy

Górnikom tunelowym, „ludziom dobrej roboty, bo są nimi przecież”, Zarząd Stowarzyszenia Górnictwa Tunelowego życzy co najlepsze z okazji międzynarodowego Święta Pracy. Niech się dzień święty święci🍻.Szczęść Boże.